نکوداشت دکتر کاظم معتمدنژاد برگزار می‌شود

همایش یک روزه‌ی «نکوداشت استاد دکتر کاظم معتمدنژاد؛ زمینه‌ها و مسائل مطالعات ایرانی ارتباطات و فرهنگ» برگزار می‌شود.

 

 

motamednejad

 

 

شما هم اگر مایلید در این مراسم حضور پیدا کنید در این صفحه، حضورتان را اعلام کنید و در صورت علاقه، صفحه را با دوستان تان به اشتراک بگذارید.

 

ایسنا: این همایش ازسوی انجمن ایرانی مطالعات فرهنگی و ارتباطات با همکاری انجمن ایرانی مطالعات جامعه‌ی اطلاعاتی، انجمن جامعه‌شناسی ایران و دانشگاه علامه طباطبایی، در نخستین روز از هفته‌ی پژوهش (شنبه، ۲۳ آذرماه) در سالن شهید مطهری دانشکده‌ی علوم اجتماعی و ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی از ساعت ۱۴ تا ۱۹ برگزار خواهد شد.

 

استاد دکتر کاظم معتمدنژاد، پدر علوم ارتباطات در ایران است که در حوزه‌های مختلف ارتباطات، روزنامه‌نگاری، حقوق و اخلاق حرفه‌ای و جامعه‌ی اطلاعاتی طی ۵۰ سال اخیر نقش موثر و موسس داشته و از اعتبار ویژه‌ای در محافل و مراکز علمی و فرهنگی ایران و جهان برخوردار است.

 

در این همایش که گروه‌های ارتباطات دانشگاه‌های علامه طباطبایی، تهران، امام صادق (ع)، آزاد اسلامی و سوره شرکت دارند، دکتر حسام‌الدین آشنا، دکتر حسینعلی افخمی، مهندس نصرالله جهانگرد، دکتر شهیندخت خوارزمی، دکتر هادی خانیکی، دکتر یونس شکرخواه، دکتر سعیدرضا عاملی، دکتر محمدمهدی فرقانی، دکتر محمدامین قانعی‌راد، دکتر مسعود کوثری، دکتر محمدمهدی محسنیان‌راد، دکتر احمد میرعابدینی و دکتر حسن نمکدوست به سخنرانی می‌پردازند.

 

مقالات ارائه‌شده به این همایش در «ارج‌نامه استاد دکتر معتمدنژاد» منتشر خواهند شد.

نویسنده:

تاریخ:

نوشتهٔ بعدی
پدر علم ارتباطات ایران درگذشت
نوشتهٔ پیشین
پیشنهاد هفته؛ با QR Code خودتان را معرفی کنید

نوشته‌های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید


یک × 6 =

فهرست