مجموعه مقالات دکتر یونس شکرخواه منتشر شد

shokrkhah_book01

« روابط عمومی از زاویه ارتباطات » در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی تهران

 

کتاب «روابط‌عمومی از زاویه ارتباطات»، شامل مجموعه مقالات دکتر یونس شکرخواه، در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، توسط انتشارات سیمای شرق عرضه می‌شود.

 

به گزارش روابط عمومی انتشارات سیمای شرق در این کتاب پانزده مقاله «آشنایی با ریشه‌های انقلاب جهانی ارتباطات و جامعه اطلاعاتی»، «ارتباطات دیجیتال چیست؟»، «سواد رسانه‌ای چیست؟»، «روابط‌عمومی دیجیتال چیست؟»، «انفجار بزرگ خاموش: دیجیتال شدن روابط‌عمومی»، « روابط‌عمومی مدرن: رسانه‌ای‌تر شدن و گلوبال‌تر» ، «نوآوری چطور اشاعه می‌یابد؟»، «آشنایی با الزامات و اهداف شبکه‌ای شدن»، «دارایی‌های دیجیتال چگونه مدیریت می‌شوند»، «بازاریابی چیست؟»، «روش‌های عمده در تبلیغات چیست؟»، «تبلیغات سینمایی و تلویزیونی چیست؟»، «تبلیغات بیرون از خانه چیست؟»، «تبلیغات در نقطه خرید چیست؟» و «چرا و چطور هدیه بدهیم»، توسط شکرخواه نوشته و یا ترجمه شده است.

 

روابط‌عمومی از زاویه ارتباطات در ۱۲۸ صفحه با تخفیف ۳۰درصدی و با قیمت ۱۰۰ هزار ریال در نمایشگاه کتاب عرضه می‌شود.

 

علاقمندان به این کتاب می توانند با مراجعه غرفه انتشارات سیمای شرق واقع در سالن شبستان، ردیف ۱۹، غرفه۷ نسبت به تهیه آن اقدام نمایند.

 

لازم به ذکر است دکتر یونس شکرخواه پیش از این و در دومین همایش روابط‌عمومی الکترونیک به عنوان استاد پیشگام روابط‌عمومی الکترونیک انتخاب و معرفی شده است.

نویسنده:

تاریخ:

دسته بندی:

همسايه‌ها
نوشتهٔ بعدی
روابط عمومی در هفته ای که گذشت (۳۴)
نوشتهٔ پیشین
روابط عمومی در هفته ای که گذشت (۳۳)

نوشته‌های مرتبط

۲ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید


7 − = سه

فهرست