از آوردن تلفن همراه و وسایل اضافی خودداری کنید

اوایل امسال همزمان با روز روابط عمومی مسئولان روابط عمومی دستگاه های دولتی با رئیس جمهور دیدار داشتند. از سخنرانی ها و مسائل ریز و درشت همایش که بگذریم، یک نکته خیلی جالب بود. در دعوت نامه این همایش از دعوت شدگان خواسته شده بود از به همراه آوردن کیف، تلفن همراه، دوربین و … خودداری کنند. علیرغم تذکر قبلی، شرکت کنندگان با لوازم اضافی و خصوصا تلفن همراه در محل حاضر شدند. در محل درب ورودی دروازه حفاظتی (Gate) قرار داده شده بود و از ورود افراد با لوازم یاد شده ممانعت به عمل می آمد، در نتیجه همه شرکت کنندگان مجبور شدند برای تلفن و لوازم اضافی خودشان به فکر جایی باشند. در صحنه پایانی این همایش یعنی زمانی که شرکت کنندگان در حال ترک محل اجلاس سران بودند همگی با صحنه بدی مواجه شدیم. وسایل کسانی که از شهرستان ها آمده بودند و جایی هم برای سپردن وسایلشان پیدا نکرده بودند در کنار دیوار به شکل بسیار نامطلوبی روی هم ریخته شده بود.
امروز همایشی داشتیم که دکتر لاریجانی رئیس مجلس میهمان ویژه آن بود. گروه حفاظت ریاست مجلس هم اجازه ورود هیچ وسیله اضافی به میهمانان نمی داد. با توجه به اینکه شب قبل هماهنگی ورود یک دستگاه اتوبوس را به دفتر خدمات داده بودیم، فقط یک ون در اختیار ما قرار گرفت. از شب قبل شماره هایی را برای دریافت تلفن همراه و کیف ها آماده کرده بودیم. با توجه به اینکه خودروی ون ظرفیت وسایل میهمانان را نداشت، از تعدای میز برای دپوی کیف ها و وسایل استفاده کردیم. میهمانان با ارائه کیف یا وسایلشان شماره ای می گرفتند و همان شماره هم با لیبل روی کیف ایشان درج می شد. همکاران دیگر هم به ترتیب وسایل را مرتب کردند و تحویل دادن وسایل هم تسهیل شد.
غرض این بود در برنامه هایی که با حضور روسای سه قوه برگزار می شود، روی کارت های دعوت برای اینکه هیچ وسیله ای همراه مدعوین نباشد تاکید، تاکید، تاکید کنید.
هر چند کو گوش شنوا! مگر می شود ما را از تلفن همراه جدا کرد؟؟؟!!

نویسنده:

تاریخ:

نوشتهٔ بعدی
اندر حکایت جشنواره ۴م نشریات روابط عمومی و آموزه های ما
نوشتهٔ پیشین
ایده های تبلیغاتی ۵؛ مک دونالد

نوشته‌های مرتبط

۲ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام آقای حق وردی
  خسته نباشین
  ازتون یه راهنمایی می خواشتم
  به من پیشنهاد یه کار شده به نظر شما من می تونم از الان کاری انجام بدم؟
  به نظر خودم هنوز اونقدر روابط عمومیم قوی نشده.
  نمی دونم چی کار کنم.

  پاسخ
 • ایوب سلیمانی
  12 تیر 1387 6:18 ق.ظ

  سلام خیلی با حالی دوست من !

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید


6 − پنج =

فهرست